Jak Kupić Bilety na MS 2018

Jak Kupić Bilety na MS 2018

Jak Kupić Bilety na MS 2018

Jeśli liczba złożonych wniosków będzie wyższa od liczby biletów przyznanych polskim kibicom, wszystkie ważne wnioski otrzymane przed upływem terminu ich składania zostaną poddane losowaniu w celu określenia wybranych wnioskodawców.

Jeśli liczba złożonych wniosków nie przekroczy przyznanej liczby wejściówek, pozostałe niewykorzystane bilety będą dostępne do zakupu w okresie między 13 marca 2018 roku, a 3 kwietnia 2018 na zasadzie „kolejności zgłoszeń”, w którym transakcje są procesowane w czasie rzeczywistym. Oznacza to brak losowania i potwierdzenie zakupu w momencie zakończenia transakcji.

W sprzedaży dostępne są następujące rodzaje biletów:
  • Bilety jednorazowe
  • „Team Specific Tickets Series” – pozwala na wzięcie udziału we wszystkich meczach grupowych Państwa drużyny;
  • „Conditional Supporter Tickets” – warunkowe bilety pozwalające na wzięcie udziału w meczach fazy pucharowej turnieju (1/16 Finału, Ćwierćfinał, Półfinał; mecz Finałowy) w wypadku awansu Państwa drużyny;
  • Wheelchair User („W”) – Ograniczona liczba biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Wnioskodawców na wózkach inwalidzkich lub wymagających miejsc z łatwym dostępem będzie dostępna i wydawana razem z bezpłatnym biletem dla osoby towarzyszącej/osobistego asystenta towarzyszącego takiemu posiadaczowi biletu „W”;
  • Każda osoba ma prawo ubiegać się o bilety dla maksymalnie 4 osób zarówno w przypadku zamawiania pojedynczych biletów, jak i pozostałych rodzajów biletów.
FAN ID:
  • Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.
  • Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.
  • Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.
Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie FAN ID
Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.
UWAGA! PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018.
Wszelkie informacje można znaleźć na stronie FIFA, gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post navigation

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support