OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

Dnia 03.12.2018 Stowarzyszenie KGKN, odbyło się pierwsze spotkanie z uczniami gimnazjum oraz uczniami podstawówki. Zajęcia odbywały się z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Miało ono na celu pokazanie, że kibice niepełnosprawni także biorą aktywny udział w rozgrywkach meczowych.
Na spotkaniu Stowarzyszenie reprezentowali Adrian i Miłosz. Po przybyciu na miejsce przygotowali się do prowadzenia lekcji. Obowiązki podzielili na pół. Adrian opowiadał o stowarzyszeniu , a Miłosz zajmował się sprawami technicznymi. W trakcie odpowiadania Miłosz puścił krótki spot przedstawiający projekt „BO NA KIBICOWANIE NIE MA LEKU „ realizowany przez Stowarzyszenie KGKN.
Po prezentacji uczniowie udali się do klas aby wykonać plakat związany z klubem Arki oraz Stowarzyszeniem KGKN. Po około 40 minutach trzeba było wybrać zwycięzcę najlepszego plakatu. Trzeba przyznać że był to bardzo ciężki wybór, gdyż wszystkie rysunki były bardzo dobre.
Po konkursie Miłosz i Adrian przeprowadzili losowanie, w którym można było zdobyć 4 koszulki oraz 3 szaliki. Podczas wydarzenia Miłosz i Adrian udali się do dyrektorki szkoły żeby porozmawiać o umieszczeniu puszek na zbiórkę pieniędzy w celu pomocy dla kibiców niepełnosprawnych.
Pomimo początkowych problemów związanych ze stresem, spotkanie przebiegło pomyślnie. Po zakończeniu rozmów z dyrektorem szkoły chłopaki pojechali do domu. Tak o to zakończyliśmy pierwsze spotkanie w szkole poświęcone osobom niepełnosprawnym . Mamy nadzieję, że będzie takich spotkań o wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support