WYJAZD DO ZABRZA 15.12.2018

WYJAZD DO ZABRZA 15.12.2018

WYJAZD DO ZABRZA 15.12.2018

Po ponad 2,5 miesięcznej przerwie w wyjazdach, w sobotę 15.12.2018 roku KGKN ON TOUR po raz kolejny wyruszył na mecz. Tym razem zawitaliśmy na ostatni w roku 2018 wyjazdowy mecz do Zabrza na stadion im Ernesta Pohla gdzie odbył się mecz Górnik Zabrze – Arka Gdynia i byliśmy uczestnikami obchodów 70 – lecia Górnika Zabrze.

Wyruszamy niestety w 6 osób (miało jechać 9 osób ale choroba nie wybiera) rano z Gdyni. Po drodze zawitaliśmy na Jasną Górę, a w Zabrzu meldujemy ok. godziny 14.00 i udajemy się do hostelu. Dzięki KKN Górnika Zabrze otrzymujemy bilety na sektor gości. Udajemy się na sektor gości. W trakcie meczu wspieramy dopingiem piłkarzy. Po meczu podziękowania z piłkarzami, robimy parę zdjęć i udajemy się do hostelu. W niedzielę powrót do domu i w Gdyni jesteśmy o 16.00.

Podczas wyjazdu Adrian świętował swoje 19 urodziny. Wyjazd dla osób niepełnosprawnych był bezpłatny w ramach projektu „Bo na kibicowanie nie ma leku” finansowanego przez UM Gdynia. W wyjeździe uczestniczą 3 osoby niepełnosprawne, 2 opiekunów (pierwszy raz na wyjeździe) i prezes – kierowca. Do zobaczenia na następnym meczu wyjazdowym Arki Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support