Stadiony Bez Barier 2019

Stadiony Bez Barier 2019

Stadiony Bez Barier 2019

W dniu 10.05.2019 przed meczem Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec odbyła się zbiórka pieniędzy na „ZÓŁTO- NIEBIESKIE ANIOŁY” której celem jest zbiórka środków na pokrycie kosztów zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz adaptacji mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej i rehabilitacji kibiców – osób niepełnosprawnych członków i sympatyków Stowarzyszenia KGKN 917 zł 46 gr 1,10€ 0,01£ razem z puszką w sklepie Fans Home oficjalnym Sklepie Klubowym.

Zespoły na murawę zostały wprowadzone w asyście 23 osób niepełnosprawnych – piłkarzy Olimpiad Specjalnych, osób niepełnosprawnych z powiatu puckiego oraz członków i sympatyków Stowarzyszenia Klub Gdyńskiego Kibica Niepełnosprawnego. Opiekunowie trzymali baner „STADIONY BEZ BARIER”. Po prezentacji meczowej było wspólnie zdjęcie z zawodnikami obu drużyn. Kibice niepełnosprawni i ich opiekunowie udali się na trybunę „GÓRKA” gdzie dopingowali Arkę Gdynia.

Wizyta kibiców niepełnosprawnych na meczu Arki w dniu 10.05.2019 na długo pozostanie w pamięci. Dziękujemy klubowi Arka Gdynia za umożliwienie zobaczenia i uczestniczenia w tak ważnym meczu Arki Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post navigation

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support