JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO WARSZAWY10.06.2019

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO WARSZAWY10.06.2019

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO WARSZAWY10.06.2019

W poniedziałek o godzinie 11:30 wyruszamy z Gdyni autobusem firmy „GDYBUS” 16 -osobową grupą osób niepełnosprawnych i opiekunów na mecz Polska- Izrael. W naszej grupie kibiców 2 osoby zaliczyły pierwszy wyjazd na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Z tradycyjnym postojem na obiad w Dalni do Warszawy docieramy o godzinie 18:00 i udajemy się do naszego hostelu na warszawskiej Pradze.

Po zakwaterowaniu się, zakładamy barwy Biało-Czerwone i korzystając z bezpłatnej komunikacji jedziemy metrem na STADION NARODOWY. Wchodzimy Tunelem Królaka na stadion i udajemy się na sektor EASY ACCESS oraz na sektor dla osób poruszających się na wózkach. Wspólnie z wszystkimi kibicami na stadionie śpiewamy „ Mazurka Dąbrowskiego” oraz uczestniczymy w dopingu. Cieszymy się z bramek strzelonych przez Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego oraz Damiana Kądziora. Robimy wiele zdjęć oraz spotykamy się z kibicami innych KKN-ów .

Po zakończonym meczu metrem i pieszo wracamy do hostelu.
Po takim śniadaniu mamy siły aby o 10:00 wyruszyć na zwiedzanie Warszawy. Podczas przejazdu autokarem po prawobrzeżnej Warszawie nasz przewodnik pan Arkadiusz opowiada nam historię Pragi. Z prawobrzeżnej części mostem Siekierkowskim przejeżdżamy na lewą stronę Warszawy i udajemy się do Wilanowa. Tu zwiedzamy park i robimy zdjęcia na tle pałacu. Następnie przejeżdżamy koło Świątynią Opaczności Bożej i jedziemy do Łazienek Królewskich. Pan Arkadiusz oprowadza nas po Łazienkach i opowiada o historii Łazienek Tu żegnamy się z naszym przewodnikiem i o godzinie 13:00 wyjeżdżamy ze stolicy z tradycyjnym postojem na obiad w Dalni. O 19:00 meldujemy się w Gdyni

Do zobaczenia na następnym meczu naszej reprezentacji w Warszawie Polska – Austria 09..09.2019 (poniedziałek). Informacje dotyczące wyjazdu na mecz na początku sierpnia.
WYJAZD JEST FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA GDYNI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support