JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU 23 – 24.11.2019

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU 23 – 24.11.2019

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU 23 – 24.11.2019

Po ponad 8,5 miesięcznej przerwie w wyjazdach, w sobotę 23.11.2019 roku KGKN ON TOUR po raz kolejny wyruszył na mecz. Tym razem zawitaliśmy do Białegostoku na ostatni w roku 2019 nasz wyjazd, gdzie w niedzielę o godzinie 15.00 odbył się mecz Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 2 : 0. Podczas meczu realizowaliśmy audiodeskrypcję dla naszych 2 kibiców niewidomych oraz pierwszy raz dla 6 kibiców niewidomych z Jagiellonii.

Wyruszamy w piękną słoneczną sobotę w 9 osób – 6 osób niepełnosprawnych w tym 3 na wózkach oraz 3 opiekunów. Po drodze zwiedzamy Podlasie i o godzinie 16.00 meldujemy się w hotelu. Po odpoczynku i obejrzeniu skoków narciarskich w Wiśle udajemy się spacerkiem na nocne zwiedzanie Białegostoku( mimo minusowej temperatury) i spotkanie z kibicami niepełnosprawnymi Jagiellonii. Był to wieczór poświęcony dyskusją o piłce, regionie, audiodeskrypcji i wielu rzeczach związanych z kibicami niepełnosprawnymi przy pysznym jedzeniu i napitkach, który skończył się o północy.

Dzięki KKN Jagiellonii Białystok otrzymujemy bilety na sektor gości. W trakcie meczu wspieramy dopingiem piłkarzy. Po meczu robimy parę zdjęć i udajemy się w drogę powrotną do domu i w Gdyni jesteśmy między 24.00 – 1.00, gdyż rozwozimy wszystkich pod domy.

Do zobaczenia na następnym meczu wyjazdowym Arki Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support