„Żółto-niebieskie Anioły – NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM”

„Żółto-niebieskie Anioły – NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM”

„Żółto-niebieskie Anioły – NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, święta ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych. Chodzi tu zarówno o pomoc we włączeniu tej grupy w społeczne życie jak i choćby kwestie dotyczące barier architektonicznych. Obchodzone 3 grudnia, dlatego przed meczem Arki z Pogonią Szczecin, odbędzie się zbiórka organizowana przez Stowarzyszenie Klub Gdyńskiego Kibica Niepełnosprawnego.

Można również wpłacać KONTO Stowarzyszenia 87114020040000310278450731 prowadzone przez mBANK, z koniecznym dopiskiem: „Żółto-niebieskie Anioły – NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM”
Zbiórka pod nazwą „Żółto-niebieskie Anioły – NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM” jest oficjalnie zgłoszona.
Jej celem jest zbiórka środków na pokrycie kosztów zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz adaptacji mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej i rehabilitacji kibiców – osób niepełnosprawnych członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support