SYLWESTER 2019/2020 ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

SYLWESTER 2019/2020 ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

SYLWESTER 2019/2020 ZE STOWARZYSZENIEM KGKN

31 grudnia 2019 jak przystało na kibiców spotykamy się w gościnnych progach Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni w sile 38 osób aby świętować nadejście Nowego Roku 2020. Tutaj podziękowania dla Gdyńskiego Centrum Sportu za udostępnienie sali konferencyjnej oraz osobne podziękowania dla pana Leszka – kierownika stadionu, który dołożył wszelkich starań, aby impreza była udana.

Umawiamy się na godzinę 18.00 i przygotowujemy salę oraz wielki stół biesiadny we wszystkie smakołyki przygotowanie przede wszystkim przez nasze miłe panie, ale również panów. Tych smakołyków było tyle, że niejedno wesele się nie umywa. Około 19.30 zasiadamy do stołu.

W związku z tym, że nie obyło się spotkanie wigilijne, Prezes Stowarzyszenie podsumowuje działania za rok 2019 i przedstawia zamierzenia na rok 2020 oraz wręcza przygotowane prezenty dla wszystkich gości. Inaugurację ma nasza nowa koszulka Stowarzyszenia, miały być jeszcze szalik i czapka ale te dotrą dopiero w styczniu. I zaczyna się szampańska zabawa, z przerwą na życzenia noworoczne, która trwa do godziny trzeciej.

Po tak szampańskiej zabawie udajemy się do domów, gdzie będziemy zbierać siły na nasze nowe mecze, wyjazdy, wycieczki i imprezy integracyjne w Nowym Roku 2020.

WSZYSTKIM CZŁONKOM STOWARZYSZENIA, OPIEKUNOM I WSZYSTKIM NASZYM PRZYJACIELOM SKŁADAMY ŻYCZENIA ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ.
ZARZĄD STOWARZYSZENIA
KLUB GDYŃSKIEGO KIBICA NIEPEŁNOSPRAWNEGO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Previous Post :   
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support